Beat the Nenna-Nasıl Karın Kası Yapılır Programı 2.Gün

Günde 10 dakikada nasıl karın kası yapılır” yazımızda, günde 10 dakika egzersiz yaparak karın kaslarına sahip olunabileceğinden bahsetmiştim. Beat the Nenna programının 2.gününü bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım. Her yazıda olduğu gibi sağlık problemi olanlara bu programı tavsiye etmiyoruz. Aşağıdaki fotoğraf her ne kadar bizim için iddaalı olsa da belki yakın gelecekte bu vücutlara kavuşabiliriz  🙂

Karın Bölgesindeki Yağlardan kurtulmak için…

Beat the Nenna programının 2.günü;

10 dakikalık hareketler serisinde; knee tuck hopes, floor wipers, crunches, alternating jump lunges, spidermans, seal jacks hareketlerini tamamlayacağız. 2. gün hareketleri 1.gün harekerlerinden daha zorlayıcı ne yazık ki. Ama şunu unutmayınız ki sadece 10 dakika dayanmanız gerekiyor. BeFit 2.gün ve sonraki günlerde Scott ve Sarah ile video’ları hazırlamışlar. Kendinize Scott’ı rakip olarak görmektense Sarah’ı rakip görmeniz daha etkili olur. Ben her ne kadar Sarah’dan fazla hareketleri yapabilirim desem de, hareketlerin ancak %90’nını tamamlayabildim.

beatthenenna6packs

Beat the Nenna Karın Kası

BeFit 2.gün videosu için link’e tıklayın…

İlk olarak kendi deneyimlerimi anlatayım sizlere. Knee tuck hopes ve spidermans hareketleri gerçekten beni çok zorladı. Her zaman yaptığım gibi tüm program boyunca Fitbit ChargeHR ile ölçümleme yaptım ve 10 dakikanın 8 dakikasında Fat-Burn ve 1 dakikasını Cardio bölgesinde bitirdim. “Hangi bölgelerde spor yapılmalı?” ve “Hangi bölgede daha fazla yağ yakımı olur?” gibi sorular için hazırladığım detaylı yazıya bu link’ten ulaşabilirsiniz.

2.gun workout

Beat the Nenna 2.gün İncelemesi

Beat the Nenna tüm programına “Günde 10 dakikada nasıl karın kası yapılır” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir